Müügitingimused

Üldsätted

Weebilehe www.digimati.ee kaudu tellitavate teenuste valmistaja ja müüja on Maksifoto OÜ, asukohaga Tartu tn.3, Viljandi, 71004.

Ettevõtte registrikood on 10071024, käibemaksu kood EE100212028.

Üldtelefon: +372 43 33 089

E-posti aadress: digi@maksifoto.ee
Tööaeg: Tööpäevadel 9:00-13:00 ja 14:00-16:00 laupaäevadel, pühapäevadel ja riiklikel pühadel suletud.
NB! Interneti tellimuste vastuvõtt 24/7. 

Müügitingimustega reguleeritakse õigussuhteid, mis tekivad müüja ja teenuste tellija vahel.

 

Tellimuse esitamine

Tellimusi saab esitada ainult kliendina sisse logides ning pärast toodete kättetoimetamiseks vajalike kontaktandmete sisestamist.
Maksifoto OÜ tellimiskeskkonda sisestatud klientide isikuandmed ei ole kolmandatele osapooltele nähtavad ning Maksifoto OÜ ei jaga neid kolmandatele osapooltele. Maksifoto OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Maksifoto edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed vaid volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.
Klient peab tagama sisselogimisel kasutatud parooli turvalisuse.

Tellimuse esitamiseks laeb klient peale tellimuskeskkonda sisenemist üles pildifailid, millistest ta soovib tellida teenuseid. Üleslaadida saab kvaliteetseid jpeg pildifaile suurusega vähemalt 400x640px.

Maksifoto OÜ-l on õigus teenuse osutamisest keelduda, kui pildifailid ei ole kvaliteetsed aga ka siis, kui nende sisu on pornograafiline, pedofiilne või vägivallale õhutava sisuga.

Tellimuse kinnitamisel peab klient nõustuma meie müügitingimustega.

 

Hinnad

Kõigi teenuste ja saatekulude ning lisakulude hinnad asuvad lehel Hinnakirjad.

Samuti on hinnad näha ostukorvis enne tellimuse lõplikku kinnitamist.

Kõik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

 

Tarnetingimused

Teil võimalik tellitud teenused kätte saada meie kauplusest, mis asub Tartu tn.3 ja on avatud tööpäevadel 9-13 ja 14-16. Laupäevadel ja pühapäevadel ning riiklikel pühadel on meie kauplus suletud.

Tellitud teenuseid tarnime Eesti Vabariigi piires postiaadressidele, Omniva ja Smartposti pakiautomaatidesse ning Cargobussi terminalidesse.

Teil on võimalik tellida Omniva ja Smartposti kioskitesse tellimusi mille pikem külg on suurusega kuni 60cm. Suuremad pakid saate tellida postkontorisse, kulleriga või cargobussiga.

Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit: https://www.omniva.ee/kaart

Smartposti pakiautomaatide asukohad leiate siit: https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

Teile sobiva pakiautomaadi ja tarneviisi saate valida ostukorvis.

Suuremad saadetised saadame teile kas kulleriga uksele, postontoritesse või Cargobussiga.

Kui pakk on kohale saabunud siis saate Omniva-lt või Smartpost-ilt SMS sõnumi ja e-kirja, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht ja ukse avamiseks vajalik kood

Cargobussi terminalide asukohad leiate siit: http://www.cargobus.ee/

Kui pakk on kohale saabunud siis saate Cargobussilt SMS sõnumi.

Et tellitud teenustööd ei sattuks võõrastesse kätesse siis me ei saada neid postkastidesse. Juhul, kui te ei soovi või ei saa kasutada pakiautomaati, siis tellige need oma lähikonnas asuvasse postkontorisse.

Teil on ka võimalus kasutada kullerteenust, kui valite selle teenuse, siis toimetatakse pakk teie poolt antud aadressil välisuksele.

Tellitud tööd valmistame samal või järgmisel tööpäeval ning anname koostööpartneritele, Omniva, Smartpost ja Cargobuss üle valmistamise päeval.

Teie tellitud teenused jõuavad kohale pakiautomaatidesse, postkontoritesse või esitatud aadressile tavaliselt järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval, kuid mitte hiljem, kui kolme tööpäeva jooksul.

 

Maksevõimalused

Posti teel pakiautomaatidesse, postkontoritesse ja kulleritega lähetatavate tellimuste eest tuleb tasuda koheselt pangalingi, pangakaardi või pangaülekandega.

Valides kättesaamise kohaks meie Viljandi kaupluse on teil võimalik teenuste eest tasuda ka kaupluses sularahas või maksekaartidega. Aga loomulikult võite ka sellisel juhul tasuda koheselt pangalingi, pangakaardi või pangaülekandega.

 

Tellimusest loobumine ja tagastamine

Esitatud ja kinnitatud tellimusest saate loobuda 60 minuti jooksul pärast tellimuse kinnitamist ostukorvis helistades telefonile +372 43 33 089 või saates e-kirja aadressile digi@maksifoto.ee

Juhul kui tasusite tellimuse aga soovite seda siiski tühistada siis tagastame teile tasutud summa täies ulatuses kolme tööpäeva jooksul.

Spetsiaalselt teie jaoks tellitud teenustele 14 päevane tagastusõigus ei laiene, sest tegemist on mitte toote vaid teenusega.
Kui aga leiate, et meie poolt tehtud teenustööd ei ole kvaliteetsed või on saabunud kohale vigastatuna, siis teatage meile sellest kirjalikult saates kiri aadressile digi@maksifoto.ee ja me anname teile edasised juhendid, kuidas tellimus tagasi saata.