Müügitingimused

Üldsätted

Weebilehe www.digimati.ee kaudu tellitavate teenuste valmistaja ja müüja on Maksifoto OÜ, asukohaga Tartu tn.3, Viljandi, 71004.

Ettevõtte registrikood on 10071024, käibemaksu kood EE100212028.

Üldtelefon: +372 43 33 089

E-posti aadress: digi@maksifoto.ee
Tööaeg: Tööpäevadel 10:00-17:00, laupaäevadel, pühapäevadel ja riiklikel pühadel suletud.
NB! Interneti tellimuste vastuvõtt 24/7. 
Tööpäevadel enne kella 12:00 saabunud tellimused teeme valmis samal tööpäevadel. Puhkepäevadel ja riiklikel pühadel saabunud tellimused valmistame esimesel järgneval tööpäeval.

Müügitingimustega reguleeritakse õigussuhteid, mis tekivad müüja ja teenuste tellija vahel.

 

Tellimuse esitamine

Tellimusi saab esitada ainult kliendina sisse logides ning pärast toodete kättetoimetamiseks vajalike kontaktandmete sisestamist.
Maksifoto OÜ tellimiskeskkonda sisestatud klientide isikuandmed ei ole kolmandatele osapooltele nähtavad ning Maksifoto OÜ ei jaga neid kolmandatele osapooltele.
Klient peab tagama sisselogimisel kasutatud parooli turvalisuse.

Tellimuse esitamiseks laeb klient peale tellimuskeskkonda sisenemist üles pildifailid, millistest ta soovib tellida teenuseid. Üleslaadida saab kvaliteetseid jpeg pildifaile suurusega vähemalt 400x640px.

Maksifoto OÜ-l on õigus teenuse osutamisest keelduda, kui pildifailid ei ole kvaliteetsed aga ka siis, kui nende sisu on pornograafiline, pedofiilne või vägivallale õhutava sisuga.

Tellimuse kinnitamisel peab klient nõustuma meie müügitingimustega.

 

Hinnad

Kõigi teenuste ja saatekulude ning lisakulude hinnad asuvad lehel Hinnakirjad.

Samuti on hinnad näha ostukorvis enne tellimuse lõplikku kinnitamist.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

Kättetoimetamine

Kui asute Viljandis on teil võimalik tellitud teenused kätte saada meie kauplusest, mis asub Tartu tn.3 ja on avatud tööpäevadel 10-17. Laupäevadel ja pühapäevadel ning riiklikel pühadel on meie kauplus suletud.

Omniva Post24 ja ItellaSmartposti kioskitesse saame saata tellimusi mille pikem külg on suurusega kuni 60cm. Suuremad pakid tellige postkontorisse, kulleriga või cargobussiga.

Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit: https://www.omniva.ee/kaart

ItellaSmartposti pakiautomaatide asukohad leiate siit: https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

Teile sobiva pakiautomaadi saate valida ostukorvis.

Suuremad saadetised saadame teile kas kulleriga uksele, postontoritesse või Cargobussiga.

Kui pakk on kohale saabunud siis saate Omniva Post24 või ItellaSmartpost-ilt SMS sõnumi ja e-kirja, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht ja ukse avamiseks vajalik kood

Cargobussi terminalide asukohad leiate siit: http://www.cargobus.ee/

Kui pakk on kohale saabunud siis saate Cargobussilt SMS sõnumi.

Et tellitud teenustööd ei sattuks võõrastesse kätesse siis me ei saada neid postkastidesse. Juhul, kui te ei soovi või ei saa kasutada pakiautomaati, siis tellige need oma lähikonnas asuvasse postkontorisse.

Teil on ka võimalus kasutada kullerteenust, kui valite selle teenuse, siis toimetatakse pakk teie poolt antud aadressil välisuksele.

 

Maksevõimalused

Sõltumata sellest, millise maksevõimaluse kasuks otsustate saadame me teile kohe pärast tellimuse kinnitamist ostukorvis arve teie e-posti aadressile.

Valides kättesaamise kohaks meie Viljandi kaupluse on teil võimalik teenuste eest tasuda kaupluses sularahas või maksekaartidega. Aga loomulikult võite ka sellisel juhul tasuda pangaülekandega.

Posti teel lähetatavate tellimuste eest saate tasuda pangaülekandega. Tehke seda koheselt või siis hiljemalt tellimuse kättesaamise päeval.
Tellimiskeskonnas on teil võimalus tasuda ka selliste pangakaartidega, millistel on internetimaksed lubatud.

 

Tellimusest loobumine ja tagastamine

Esitatud ja kinnitatud tellimusest saate loobuda 60 minuti jooksul pärast tellimuse kinnitamist ostukorvis helistades telefonile +372 43 33 089 või saates e-kirja aadressile digi@maksifoto.ee

Spetsiaalselt teie jaoks tellitud teenustele 14 päevane tagastusõigus ei laiene, sest tegemist on mitte toote vaid teenusega.
Kui aga leiate, et meie poolt tehtud teenustööd ei ole kvaliteetsed või on saabunud kohale vigastatuna, siis teatage meile sellest kirjalikult saates kiri aadressile digi@maksifoto.ee ja me anname teile edasised juhendid, kuidas tellimus tagasi saata.