Paberfotod

Üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!

Jah, nii  see on. On ju nii, et kui sa vaatad oma pilte, siis tuleb sulle meelde nii see, mis juhtus pildistamise ajal aga samuti kõik selle salvestatud hetkega seonduv. Kui sul on telefonis sadu või koguni tuhandeid pilte siis peaksid kandma hoolt, et sinu mälestused säiliksid nii sulle, kui järeltulevatele põlvedele.

 

 

Sinu pildifailide säilitamise eest kannavad hoolt teenusepakkujad. Kui sul on iPhone, siis salvestuvad kõik sinu pildid automaatselt Apple serverisse iCloudi. Kui sul on Google konto ja Gmaili e-posti aadress siis saad Android telefoni kasutajana salvestada pildifailid GoogleDrive.

Pilveserverites olevaid pilte saad igal ajal igas internetiühendusega seadmes vaadata, sõpradele jagada ja koos vaadata. Siiski pole see 100% turvaline viis piltide säilitamiseks. Õigem oleks teha parimatest piltidest paberfotod, panna need albumitesse, nii säilivad need 100 aastat või enamgi. Ka on albumites olevaid pilte palju mugavam vaadata, kui pisikeselt telefoniekraanilt.

Meilt saad tellida digipiltidest paberpilte fotopaberil suurusega 10x13, 10x15, 10x18, 15x15, 15x21, 15x23 ja A4(21x29,7cm). Aga samuti suuri pilte alates suurusest 30x40cm kuni 60x90cm inkjetpaberile trükituna. Valmistame ka kapafotosid ja alumiiniumplaadile kleebitud fotosid. 

Feng Shui soovitab, et paneksid koju seinale pildid õnnelikest inimestest, armunutest, lastest. Tööruumidesse aga pildid merest, järvest, kosest.
Sa ei pea selliseid pilte otsima galeriidest ja sisustuskauplustes. Tee need ise oma nutitelefoni või digikaameraga ja telli meilt suureformaadilised kapafotod.Kapafoto on soodne ja moodne alternatiiv kallitele raamitud piltidele. Tegemist on kergele alusele kleebitud, inkjetprinteriga väljatrükitud fotoga. Kapafoto tagaküljel on riputuskonksud aga kui sa ei soovi seintesse auke puurida siis saad selle siledale seinale kleepida kahepoolse teibiga.

PILTE TELLI SIIT