Tellimisjuhendid

Kui oled registreerunud kasutajaks, siis võid sa teha omale kuni 4 albumit ja lisada igasse neisse kuni 1000 pilti. Võid seda teha igast arvutist ja telefonidest.

Pilte võid aga tellida hiljem, sulle sobival ajal, sest albumid püsivad elus kuni kolm kuud.

Tellimine on lihtne ja kiire!

Kui oled pildid juba üles laadinud saad neist tellida pilte paari hiireklikiga. Võid samasse tellimusse lisada erineva suurusega digipilte, suuri pilte ja kapapilte.

Me oleme kiired, tööpäevade hommikul tellitud pildid saad meie kauplusest kätte samal tööpäeval, pakiautomaatidesse saabuvad need järgmisel tööpäeval. Ei mingit viiepäevast ootamist!

Tellimine on soodne!

Kui tellid 100 või enam digipilti saad 10x13 ja 10x15 pildid hinnaga 0,24€/tk.

Alustamiseks kliki siin!

Kasutajaks registreerumine

Esmakordsel külastamisel sisesta oma e-posti aadress ja turvaline parool. Parooli pikkus peab olema vähemalt 6 tähemärki ja see peaks sisaldama nii suuri kui väikeseid tähemärke ning numbreid.
Mine seejärel lehele "Minu andmed" ning sisesta oma isikuandmed, mobiiltelefoni number ja aadress.
Samal lehel me küsime sinu nõusolekut selle kohta, kas me võime sulle saata uudiseid ja hinnapakkumisi.
Lubame, et ei tee seda tihedamini, kui korra kuus või vajadusel informeerida sind esinevatest vigadest ja hooldustöödest.

Me ei jaga sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele ja juhul, kui soovid siis kustutame need jäädavalt.

Albumite loomine

Esmakordsel sisenemisel avaneb sulle lehekülg "Albumid", kus sa saad teha kuni 4 albumit ja igasse neist laadida kuni 1000 pilti.
Kui klikid tekstilinki "LISA UUS Album" siis avaneb sulle moodul, milles sa saad panna oma albumile nime, kui sa seda soovid.


Kui sa ei soovi albumit nimetada, siis jääb albumi nimeks loomise kuupäev.
Ära kasuta liiga pikki nimesid!
Pildid telli kolme kuu jooksul, sest albumid püsivad elus 90 päeva. Pärast seda need kustutatakse automaatselt.

Piltide albumitesse laadimine

Piltide meile saatmiseks mine lehele "Albumid" ning kliki vajaliku albumi tekstilingil või nupul "Lisa pilte".
Sulle avaneb piltide laadimise moodul. Moodulis on olemas kasutusjuhis.

Maksifoto digilabori tellimisjuhend
 
Piltide valimiseks kliki nuppu VALI PILDID. Sulle avatakse arvuti või telefoni kaustapuu, leia sealt vajalik pildikaust.
Ühest kaustast kõikide piltide valimiseks kasuta Windows arvutis klahvikombinatsiooni CTRL ja a, Macis cmd ja a.
Seejärel kliki nuppu Open, Choose või Ava.

Apple telefonis avatakse sulle kolm valikut.
Take Photo or Video, sul on võimalik pildistada otse oma albumisse.
Photo Library, sulle avatakse telefonis olevate fotode kaustad. Märgista vajalikud fotod ja kliki Done.
Browse, saad otsida pildikaustu nii telefonist, kui pilveteenusest. Märgista vajalikud kaustad ja fotod ning kliki Done.

Android telefonis pakutakse sulle kahte võimalust.
Kaamera, sul on võimalik pildistada otse albumisse.
Dokumendid, selles põhikaustas on sinu pildid erinevates kaustades, vali õige kaust ja märgista vajalikud fotod.
NB! Mõnedes Android telefonites ei saa sa korraga valida mitut pilti, vaid pead lisama pilte albumisse ükshaaval, sest nii nagu sa pildi ära märgistad lisatakse see kohe laadijasse.

Kui tellimuslauale ilmuvad valitud piltide pisikoopiad, siis saad vajutada piltide albumisse lisamiseks nuppu LISA ALBUMISSE.
 

Käivituvad rohelised ribaindikaatorid näitavad sulle laadimiskiirust ja ligikaudset üleslaadimisaega.
Kui kõik pildid on albumisse laetud, siis ilmuvad kõikide pisipiltide taha kirjed "Laadimine õnnestus". Keri pisipilte ja kontrolli, kas said kõik pisipildid laetud. Saad seejärel samasse albumisse laadida veel pilte mõnest teisest pildikaustast, selleks kliki uuesti "VALI PILDID"
 
Kui oled kõik pildid valitud albumisse laadinud, siis sule laadija klikkides ristimärgil.
 

NB! Üleslaadida saab vaid jpg faile, mis ei ole väiksemad, kui 640 x 480 px
Sa ei pea kõiki pildifaile korraga laadima, lae siis, kui sul aega on ja telli pildid sulle sobival ajal 30 päeva jooksul.

Digipiltide tellimine

Digipiltide all me mõistame pilte suurusega 10x10, 10x13, 10x15 jne kuni suuruseni 21x29,7cm(A4).

​Digipiltide tellimiseks kliki lehel "Albumid" vajaliku albumi tekstilinki "Telli digipilte" ja sind suunatakse tellimismoodulisse.

Tee oma valikud.

Kui sa oled harrastaja ja ei ole oma pilte töödelnud siis vali "Piltide värve võib muuta". Sellisel juhul kasutab meie Noritsu digilabor automaatset reziimi mis annab piltidele sära ning parandab pildistamisvigu. Lisaks sellele kontrollib ka laborant igat pilti ning vajadusel teeb need heledamaks või tumedamaks ning muudab oma äranägemisel kontrastsust.


Kui tellitavad pildid on teinud elukutseline fotograaf või edasijõudnud harrastaja siis vali "Piltide värve ei või muuta". Sellisel juhul me automaatset reziimi ei kasuta ja ainuke mida me vajadusel muudame on piltide heledus-tumedus.
Vali vajalik pildiformaat ning soovi korral ka valged äärised.

Vali õige formaat! Pisipiltite vaadates, lehitsedes näed milline pildiosa jääb paberile.
Järgnevalt muuda vajadusel piltide koguseid pisipiltide all olevate + ja - märkide abil. Kui sa mõnd pilti ei soovi siis eemalda pisipildi vasakul, ülemisel nurgal olev linnuke.

Tellimise kinnitamiseks keri lehekülje alaservale ning kliki nuppu "TELLIN PILDID".
Sind suunatakse ostokorvi tellimust vormistama.
NB! Sa võid ostukorvi lisada erineva suurusega pilte või siis näiteks digipiltide tellimusele ka suuri pilte. Selleks kliki nuppu "TELLIN VEEL".

Suurte piltide tellimine

 
Suurte piltide all me mõtleme inkjetprinteriga trükitavaid pilte suurusega 30x30, 30x40, 30x45 jne, kuni suuruseni 60x120cm aga samuti ka 10mm kapaplaadile liimitud pilte.

Suurte piltide tellimiseks kliki lehel "Albumid" vajaliku albumi tekstilinki "Telli suuri pilte" ja sind suunatakse tellimismoodulisse.
Vali kõigepealt sobiv paber, juhised nende valimiseks leiad samalt lehelt.

Tee otsus, kas sa soovid lihtsalt pilti fotopaberil või siis kapal. Kapapildi saad kohe seinale riputada, selle tagaküljel on riputuskonksud.

Seejärel vali suurus ning pilt mida soovid tellida. Suuruse valimise või muutmise ajal jälgi pisipilte et näha, kas kõik ikka mahub valitud formaadile. Vajadusel vali teine formaat.
Kui soovid tellida mõnd pilti mitmes eksemplaris siis määra kogused pisipiltide all olevate + ja - nuppude abil.

NB! Suurte piltide värve me reeglina ei muuda. Juhul, kui soovid, et me neid parandaksime, siis teata meile oma soovid, kasutades ostukorvis lisainfo lisamise võimalust.

Raamiga piltide tellimine

Raamiga piltide tellimiseks kliki lehel "Albumid" vajaliku albumi tekstilinki "raamitult" ja sind suunatakse edasi.
 

Raamitud pilte tuleb tellida ükshaaval, kui soovid ühte tellimusse panna mitu raamiga pilti, siis kasuta pärast seda, kui oled ühe pildi ostukorvi pannud nuppu "Tellin veel" ja sa saad neid sinna laduda niipalju, kui soovid.
Märgista avanenud pisipiltide hulgast pilt mida soovid raamida.
Vali sulle sobiv raami suurus ja seejärel materjal, et näha lõpptulemust.
Kui pilt ei mahu täpselt raami, näiteks jäävad valged servad, siis vali teine formaat.
Sulle kuvatakse ka tellimuse maksumust.
Kui oled leidnud õige formaadi, ja valinud materjali siis kliki nuppu "TELLIN PILDI"
 

 
Lisaks klaasiga pildiraamidele saad tellida ka musta, kitsa alumiiniumliistuga kapafoto ilma klaasita suurustega 30x40; 30x45; 40x50 ja 40x60cm. Raamiga kapafoto sobib ideaalselt näitusepildiks aga ka kodus kuivas köetavas ruumis eksponeerimiseks.
 
Kui kõik on nii nagu soovisid siis kliki nuppu "TELLIN PILDI"

Tellimuse lõpetamine

Tellimuse lõpetamine toimub ostukorvis.
Kui oled lisanud ostukorvi kõik tooted, mida sa soovid, siis tuleb sul valida tarneviis.

Meie valikus on kuus tarneviisi.
Sa võid piltide järele tulla meie Viljandi kauplusse.
Kui valisid tarneviisiks "Viljandi Kuller" siis toome pildid sinu koduuksele tööpäevadel ajavahemikul 17-18.

Kui sa elad mõnes teises asustatud punktis siis on parim, kiireim ja soodne variant kättesaamine pakiautomaadist, vahet pole kas SmartPost või Omniva. Tööpäevadel enne keskpäeva või siis eelmisel õhtul tellitud digipildid saad mandrieestis kätte juba järgmisel päeval. Suurte piltide ja kapapiltide valmistamine võtab natuke rohkem aega, aga kui need mahuvad pakiautomaati, siis saad need kätte ülejärgmisel päeval.

NB! Pakiautomaatidesse mahuvad kõik pildid kapapildid ja raamitud pildid suurusega kuni 40x60.

Ka Cargobuss on kiire võimalus. Kahjuks aga kõikides asulates neil terminali ei ole ning me soovitame seda varianti kasutada vaid siis, kui elate Tallinnas, Tartus, Pärnus, Valgas või Kuressaares sest nendesse linnadesse lähevad Viljandist otseliinid.
Kiirkuller sobib siis, kui soovite et pildid toimetataks otse koju või töökohale. Siiski peate arvestama sellega, et kuigi me paneme Viljandist saadetise teele õhtuti, ei pruugi te saadetist järgmisel päeval kätte saada.

Ostukorvis on sul võimalik oma tellimust kontrollida. Pildi suuremalt vaatamiseks kliki pisipildil. Kontrollimaks, kas tegid ikka õiged valikud puuduta hiirekursoriga inforingi. Kui midagi läks valesti, siis eemalda tellitud pilt, klikkides prügikasti ikooni. Kui kõik läks valesti, siis kliki tekstilinki "Eemalda kõik",
Sa võid saata meile lisainfot, näiteks rõhutada et ärge minu pilte töödelge või siis vastupidi. Juhul, kui sul on tõesti kiire siis kirjuta, millal pilte kindlasti soovid. Kui vähegi võimalik, siis püüame aidata.

Järgmisena vali sulle sobiv makseviis. Saad teenuste eest tasuda kohe, kas pangalingi või pangakaardiga aga samuti meie kaupluses või siis tavalise pangaülekandega.

Tellimise lõpetamiseks-kinnitamiseks kliki nuppu "KINNITA TELLIMUS". Kui valisid makseviisiks "Tasun kohe" siis suunatakse sind maksemoodulisse ja sa saad tellimuse tasuda turvaliselt ja kiiresti. Kui oled oma valikud kinnitanud, siis mõne hetke möödumisel, oota rahulikult, suunatakse sind lehele "Minu tellimused", näed seal oma tellimuse andmeid ja maksumust. Samal hetkel saadetakse sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus, kontrolli seda ja kui midagi on valesti, siis saada kiri aadressile digi@maksifoto.ee.

NB! Juhul, kui maksmine ebaõnnestus saad sa sellekohase teate. Sellisel juhul mõtle hästi järele, mida sa tegid valesti. Võimalikud põhjused on, et võibolla pole sinu kontol või kaardil piisavalt raha või ei ole sinu kaardil internetimaksete teostamise õigust aga samuti ka see et sisestasid midagi valesti. Sellisel juhul võid minna uuesti ostukorvi, sinu tellimus on seal endiselt alles ning üritada uuesti või valida mõne muu maksevõimaluse.