Miks just meie?

Tere, hea klient!
 

Siin on sulle neli põhjust, miks peaksid kasutama Maksifoto digilaborit.
 

1. Sul on võimalik, peale kasutajaks registreerimist teha oma kontole neli albumit ja laadida nendesse pildifaile kõikidest oma seadmetest. Albumitesse kogutud pildifailidest saad tellida tavalisi digipilte, suuri pilte, fotokapasid ja raamitud pilte sulle sobival ajal, 90 päeva jooksul. Nii saad näiteks alul tellida vaid mõned niiöelda proovipildid ja kui nendega rahule jääd, siis juba suurema koguse. Samuti on sul võimalik tellida oma albumist pilte näiteks sõbrale, lastele või vanematele. Taolist võimalust meie teada Eestis keegi ei paku.
 

2. Me oleme kiired. Tööpäevadel enne keskpäeva esitatud digpiltide tellimused valmistame samal päeval ja sa saad pildid kätte meie kauplusest samal tööpäeval või postiautomaadist järgmisel tööpäeval. Ei mingit viiepäevast ootamist! Suured pildid ja fotokapad valmistame paari tööpäeva jooksul.
 

3. Me kasutame vaid kvaliteetseid materjale. Digipildid trükime Kodak Endura Premier paberile. Suurte piltide valmistamisel kasutame Epsoni, Hahnemühle, Stihl ja Fomeij materjale.
 

4. Meilt tellides kehtib põhimõte, mida rohkem tellid, seda soodsamalt saad. Näiteks, kui tellid 10x13 või 10x15 pilte enam, kui 100 tk siis on ühe pildi hind vaid 0,20€/tk
 

Loe digilabori kasutusjuhiseid siit.

Vaata videojuhendeid siit!

ALUSTA SIIT